danukvm@ukr.net
+38 (099) 912-78-03

Перила

    СХОДИ.com / Перила

Перила

Перила з анодованого алюмінію

Перила з анодованого алюмінію

Перила з анодованого алюмінію

Перила для сходів, балконів та терас з анодованого алюмінію формують неповторний естетичний зовнішній вигляд будинку, котеджу, будівлі, а також створюють сучасний стиль інтер’єру.

Наша компанія пропонує Вам стильні, красиві, вишукані та безпечні конструкції.

Компанія проектує та виготовляє перила для сходів, балконів, терас, атріумів відповідно до європейських та українських норм. Наші вироби надійні, міцні та якісні. Наші інженери-конструктори спроектують та виготовлять перила, які гармонійно поєднуватимуться з дизайном інтер’єру чи екстер’єру. Також, за бажанням замовника, можливо декорування перил «під дерево».

Детальніше про перила з анодованого алюмінію

Перила з нержавійки

Перила з нержавійки

Перила з нержавійки

Рано чи пізно людина, що має власний будинок стикається з такою істотною проблемою як корозія металу. Корозія – мимовільне руйнування заліза при впливі на нього навколишнім середовищем. І це є справжньою бідою для дачних або приватних будинків. У даній ситуації врятують тільки вироби з нержавіючої сталі, такі як перила з нержавіючої сталі, поручні з нержавіючої сталі, огорожі з нержавіючої сталі. Адже не хочеться приїхати на дачу та побачити там повністю зруйнований водопровід або ж опори будинку побачити в іржі.

У приватному будинку найчастіше страждає від іржі фасад будівлі та зовнішні об’єкти – такі як сходи, перила та поручні, якщо вони металеві. І їх дуже важливо замінити на такі, які будуть успішно чинити опір навколишньому середовищу.

Такі вироби як перила з нержавійки та поручні з нержавійки бувають поліровані або матові. На вулиці будуть відмінно виглядати матові перила з нержавійки, а в будинку можна зробити поліровані. Це додасть кімнаті новизну та незвичність. Термін служби більше 50-ти років. Ще одна деталь часто підвладна корозії – перила на сходах. Поставте поліровані поручні з нержавійки або поручні з нержавіючої сталі та ваші сходи немов оживуть.

Детальніше про перила з нержавійки