danukvm@ukr.net
+38 (099) 912-78-03

Перила з анодованого алюмінію

    СХОДИ.com / Перила / Перила з анодованого алюмінію

Перила з анодованого алюмінію

Перила з анодованого алюмінію

Перила з анодованого алюмінію

Перила для сходів, балконів та терас з анодованого алюмінію формують неповторний естетичний зовнішній вигляд будинку, котеджу, будівлі, а також створюють сучасний стиль інтер’єру.

Наша компанія пропонує Вам стильні, красиві, вишукані та безпечні конструкції.

Компанія проектує та виготовляє перила для сходів, балконів, терас, атріумів відповідно до європейських та українських норм. Наші вироби надійні, міцні та якісні. Наші інженери-конструктори спроектують та виготовлять перила, які гармонійно поєднуватимуться з дизайном інтер’єру чи екстер’єру. Також, за бажанням замовника, можливо декорування перил «під дерево».

Ми пропонуємо вам широкий асортимент поручнів та перил: круглі, квадратні, фігурні за формою, а також пристінні, з леєрами, зі склом, з боковим кріпленням  та інші. Дизайнери компанії завжди готові запропонувати різні варіанти колірного рішення огорож. Деталі перил мають відтінки срібла, золота, бронзи, титану, можуть мати матову або поліровану поверхню. Також можливі різні види заповнення огорожі між стійками – вертикальні, горизонтальні леєра, пакети з прозорого або тонованого розжареного скла.

Анодований алюміній, який використовується в деталях перил, є екологічно чистим матеріалом, не містить домішок важких металів та не виділяє шкідливих речовин під впливом зовнішніх факторів – нагріванні, прямих сонячних променів. Глибоке анодування деталей перил становить 19 мікрон та захищає їх від пошкоджень і несприятливих впливів зовнішнього середовища.

Крім довговічності та стійкості до корозії, перила з анодованого алюмінію мають істотні переваги в порівнянні з конструкціями з дерева чи пофарбованого металу:

  • перила з алюмінію вдвічі дешевше аналогічного, виконаного з нержавіючої сталі;
  • при монтажі не потрібно зварювальних робіт;
  • можливий монтаж перил на будь-яку поверхню, наприклад кахельне покриття;
  • перила з анодованого алюмінію не забруднюються, не вимагають догляду та періодичного забарвлення;
  • завдяки стійкості до корозії перила з анодованого алюмінію можуть бути встановлені у воді, наприклад, в якості огорожі спуску в басейн;
  • перила збираються з окремих стандартних деталей, цим досягається висока швидкість виконання замовлення;
  • різноманітність елементів конструкцій, дозволяє задовольнити найвибагливіші вимоги замовника.

Вартість перил з анодованого алюмінію від 65 $ за метр погонний.