danukvm@ukr.net
+38 (099) 912-78-03

Перила з нержавійки

    СХОДИ.com / Перила / Перила з нержавійки

Перила з нержавійки

Перила з нержавійки

Перила з нержавійки

Рано чи пізно людина, що має власний будинок стикається з такою істотною проблемою як корозія металу. Корозія – мимовільне руйнування заліза при впливі на нього навколишнім середовищем. І це є справжньою бідою для дачних або приватних будинків. У даній ситуації врятують тільки вироби з нержавіючої сталі, такі як перила з нержавіючої сталі, поручні з нержавіючої сталі, огорожі з нержавіючої сталі. Адже не хочеться приїхати на дачу та побачити там повністю зруйнований водопровід або ж опори будинку побачити в іржі.

У приватному будинку найчастіше страждає від іржі фасад будівлі та зовнішні об’єкти – такі як сходи, перила та поручні, якщо вони металеві. І їх дуже важливо замінити на такі, які будуть успішно чинити опір навколишньому середовищу.

Такі вироби як перила з нержавійки та поручні з нержавійки бувають поліровані або матові. На вулиці будуть відмінно виглядати матові перила з нержавійки, а в будинку можна зробити поліровані. Це додасть кімнаті новизну та незвичність. Термін служби більше 50-ти років. Ще одна деталь часто підвладна корозії – перила на сходах. Поставте поліровані поручні з нержавійки або поручні з нержавіючої сталі та ваші сходи немов оживуть.

Так само поєднуючи перила з нержавійки та поручні з нержавійки з іншими матеріалами, такими як скло, пластик або дерево ви отримаєте унікальну конструкцію, якя впишуться в будь-який архітектурний ансамбль.

Ми виготовляємо перила з нержавійки, поручні з нержавійки, огорожі з нержавійки, сходи з нержавіючої сталі за ескізами замовника або ж можна вибрати відповідну вам модель з нашого великого каталогу.

Вартість перил з нержавіючої сталі від 90 $ за метр погонний.