danukvm@ukr.net
+38 (099) 912-78-03

Бетонні сходи

    СХОДИ.com / Сходи / Бетонні сходи

Бетонні сходи

Бетонні сходи

Бетонні сходи так само як і монолітні сходи, вважаються найбільш довговічними і можуть встановлюються в приватних будинках, котеджах, на підприємствах промислового призначення та в громадських будівлях.

Така широка область застосування бетонних сходів обумовлена їх міцністю та надійністю, яка забезпечується за рахунок поєднання арматури та бетону. Завдяки використанню арматури, яка стабілізує їх основу, бетонні сходи стають жорсткою, стійкою та довговічною конструкцією, яка не боїться перепадів температури та вологості, так як бетонний розчин не тільки здатний зміцнювати, а й створити максимально ефективні для експлуатації сходи. Крім того, завдяки відсутності сполучних вузлів та швів термін служби бетонних сходів значно збільшується, вони не бояться великих навантажень, вони «вічні».

Щоб змонтувати якісні бетонні сходи, довірте це професіоналам нашого підприємства, які з бетону з чіткими контурами зведуть стійку опалубку, а сходинки доповнять металевими куточками або іншими елементами, які не тільки зміцнять ступені, але і будуть перешкоджати ковзанню.

Будувати бетонні сходи можна як у споруджуваному будинку так і у вже готовому будинку, котеджі, дачі і т.д. Також можна виготовити сходи, комбінуючи бетонну основу з перилами зробленим з металу або анодованого алюмінію, а сходинки можна облицювати деревом. Потрібна Ваша фантазія та висококваліфіковані майстри, які з легкістю здійснять всі ідеї.

Також, через чудові експлуатаційні властивості бетонні сходи можна монтувати як усередині приміщення, так і зовні, так як такі сходи не зношуються. За допомогою бетонних сходів можна створити привабливий вигляд приміщення та додати інтер’єру індивідуальність.

Монолітні сходи з бетону, які ми проектуємо, унікальні, адже фахівці використовують 3D візуалізацію і професійний багаторічний досвід, що робить наші бетонні сходи безпечними, практичними і граціозними, а різноманітність форм та ескізів зробить Ваш будівельний проект неповторним і оригінальним.

Наш інженер може приїхати на об’єкт будівництва в зручний для Вас час, зробити заміри, нарисувати 3D проект та порахувати вартість сходів:

  • +38 (099) 912 78 03
  • +38 (097) 746 55 43
  • info@cxodu.com

Вартість бетонних сходів від 20 $ за пряму  сходинку та  від 30 $ за поворотну сходинку.