danukvm@ukr.net
+38 (099) 912-78-03

Гвинтові сходи

    СХОДИ.com / Сходи / Гвинтові сходи

Гвинтові сходи

Гвинтові сходиГвинтові сходи – мабуть, найнеоднозначний варіант з усіх існуючих сходів. Гвинтові сходи не залишають байдужими нікого, тобто у даного виду конструкції є затяті прихильники, і, одночасно, противники. Саме в цих сходах зійшлися відразу всі крайнощі, які присутні в інших видах. Як позитивні, так і негативні. Давайте їх розглянемо:

1) Зовнішній вигляд. Витончені лінії, плавні вигини, “танцююча” форма, грація – все це повною мірою реалізовано тільки гвинтових сходах! Можемо сказати сміливо – дивитися на кручені сходи одне задоволення! Це однозначно родзинка для будь-якого інтер’єру. Не важливо хто займається дизайном Вашого будинку, квартири, офісу – Ви самі чи найнятий фахівець (команда фахівців), але наявність гвинтових сходів відразу дає натхнення для польоту фантазії, для творчості, і можемо запевнити, що інтер’єр приміщення обов’язково випробує на собі вплив гвинтовий конструкції.

2) Пліч-о-пліч із зовнішнім виглядом пов’язана і зручність у використанні. Тут критиків більше, ніж прихильників. Уміло з’їхати по перилах, як це пропонують нам робити голлівудські фільми, у нас навряд чи вийде. Швидше навпаки, потрібно бути гранично уважним і обережним при спуску та підйомі по гвинтових сходах. Нерівномірна ширина ступенів, а також складна поворотна геометрія конструкції не дозволяють подолати сходи в три стрибки. Хоча для когось зовнішній вигляд має першочергове значення, але от маленьким дітям та літнім людям навряд чи сподобається підійматися по спіралі. Але сміливо можна робити установку гвинтових сходів, як додатковою. Нехай основна буде традиційна з прямими маршами, а гвинтова служить в першу чергу як елемент декору і в другу – за прямим призначенням (спуск та підйом).

3) Здавалося б, стовідсотковий плюс гвинтових сходів – це займана площа. Гвинтові сходи дуже компактні, вона як мінімум удвічі менше прямих (якщо порівнювати сходи з однаковою кількістю ступенів). Саме тому їх можна встановити практично в будь-якому приміщенні, навіть з дефіцитом вільного простору. Але одночасно є і мінус такої компактності – це складнощі при підйомі / спуску великих меблів або техніки.

Нагадуємо, що Замовник сам вибирає крок підйому в проміжку між 16 і 25 см, а наші фахівці гарантують незмінність кроку по всій довжині гвинтових сходів!

Також незмінною залишається висока якість та запас міцності гвинтовий сходів. Вони не скриплять та не прогинаються.

Звертайтеся до наших фахівців, для того щоб замовити гвинтові сходи або отримати грамотну консультацію по будь-яких продуктах нашої компанії! Ми завжди Вам раді! Телефонуйте!

Наш інженер може приїхати на об’єкт будівництва в зручний для Вас час, зробити заміри, нарисувати 3D проект та порахувати вартість сходів:

  • +38 (099) 912 78 03
  • +38 (097) 746 55 43
  • info@cxodu.com