danukvm@ukr.net
+38 (099) 912-78-03

Дерев’яні сходи

    СХОДИ.com / Сходи / Дерев’яні сходи

Дерев’яні сходи

Дерев'яні сходиДерев’яні сходи – це складна будівельна конструкція, що вимагає професіоналізму, кваліфікації та досвіду роботи. Замовляючи у нас дерев’яні сходи для будинку, ви потрапляєте в дбайливі руки професіоналів, які приділяють увагу кожній деталі. Висока якість забезпечується  власним виробництвом в Івано-Франківську.

Ми пропонуємо дерев’яні сходи з високоякісних порід деревини, які органічно впишуться у Ваш будинок та прикрасять інтер’єр, додадуть вишуканості дизайну. Ми виробляємо гвинтові сходи на замовлення, модульні, різьблені, спіральні, метеликові, забіжні та маршові дерев’яні сходи на другий поверх, які будуть виглядати стильно і ненав’язливо.

Конструкція та матеріал виготовлення дерев’яних сходів, насамперед, впливають на художній образ інтер’єру. Сходи з дерева – безумовні фаворити сучасних забудовників. Екологічно чисті, теплі, традиційні та красиві. Головні завдання, які вирішуються при проектуванні сходів – це зручність, безпека та естетичність. Так само, ми надаємо таку послугу, як проектування дерев’яних сходів.

Сходи це не тільки засіб переміщення з поверху на поверх, але й важливий елемент інтер’єру, від якого залежить загальне враження від внутрішнього оздоблення будинку або квартири. Ми виробляємо дерев’яні сходи на замовлення вже багато років і будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!

Дізнатися все про дерев’яні сходи, ціни, як замовити – Ви можете зателефонувавши нашим консультантам.

Наш інженер може приїхати на об’єкт будівництва в зручний для Вас час, зробити заміри, нарисувати 3D проект та порахувати вартість сходів:

  • +38 (099) 912 78 03
  • +38 (097) 746 55 43
  • info@cxodu.com